II. Szélmalom Kupa eredményei

A II. Szélmalom Kupa – 2019.11.16., Kiskundorozsma – eredményei  

Csapatverseny

Csapatnév Pontszám Helyezés
Ördögök 2688 1.
Fantastic Five 2661 2.
Babföldi Csibészek 2607 3.
Sándorfalvi Sólymok 1. 2532 4.
Szirtisas 2409 5.
Koppányok 2300 6.
Halasi Vagányok  2288 7.
Fénypárducok 2246 8.
Kecskeméti Kapafogúak 2205 9.
SZITTYA 2199 10.
Felaljzott Lókötők 2195 11.
Dorozsma 1. 2157 12.
Hunturul 2157 13.
Kiskun Párducok  2095 14.
Szabad Szittyák 2067 15.
Sándorfalvi Sólymok 2. 2044 16.
Huszka 2035 17.
Szentiváni Amazonok 2006 18.
Vének Tanácsa 1921 19.
Ruzsa Felnőtt 1435 20.
Újszentiván 1294 21.
Ruzsa Ifi 1097 22.

Nők

  Pontszám Helyezés
longbow (tetszőleges vessző)
felnőtt    
Vasné Köteles Anita 446 1.
Törteli Anikó 332 2.
pusztai modern (favessző)
felnőtt    
Szalmáné Bús Márta  480 1.
Németh Mónika  404 2.
Balogh-Szabó Anett 401 3.
Fetterné Nagy Tünde  298 4.
Dudás Edit 262 5.
fiatal felnőtt    
Kovács Andrea 496 1.
Nyári Dóra Vivien 428 2.
gyerek    
Nagy Petra 424 1.
Lehőcz Nikolett 404 2.
Gyuris Tímea Katalin 367 3.
Szakáll Diána 275 4.
Lajkó Nikolett 164 5.
ifi    
Balogh-Szabó Alíz 447 1.
Horváth Fruzsina  389 2.
Rácz Renáta  362 3.
mini    
Soós Alexandra 186 1.
senior    
Bicskeiné Csányi Mária 433 1.
Aradi Ágnes 400 2.
Kovács Ibolya 373 3.
Tiba Andrea 288 4.
Meleg Éva 276 5.
Papp Józsefné 189 6.
vadászreflex (tetszőleges vessző)
felnőtt    
Dürgőné Kovács Piroska 562 1.
Szűcsné Garas Tímea  418 2.
Csikós Edina 399 3.
Hadi Erika 396 4.
Bácskai Beatrix 382 5.
Hegedűs Judit 366 6.
fiatal felnőtt    
Gajdos Orsolya 510 1.
Illés Evelin 467 2.
Ördög Tímea 367 3.
gyerek    
Dobos Emese 543 1.
Fekete Boglárka 528 2.
Rocskár Jázmin 407 3.
mini    
Gárdián Hajna Flóra  290 1.
senior    
Kövecses Zsuzsanna 428 1.
Mladin Violeta 366 2.

 

Férfiak

  Pontszám Helyezés
longbow (tetszőleges vessző)
felnőtt    
Perecz Márton 460 1.
senior    
Bencze László 461 1.
pusztai modern (favessző)
felnőtt    
Szalma József  576 1.
Molnár Imre 570 2.
Gál Ferenc 563 3.
Balogh-Szabó Ferenc  549 4.
Győri János 547 5.
Fegyver László 542 6.
Szitás László 504 7.
Szeibert Imre 494 8.
Gyuris Péter 489 9.
Terhes Norbert 486 10.
Purgel Csaba 478 11.
Daru Csaba 469 12.
Papp Zoltán 464 13.
Enyingi János 463 14.
Korpa László 443 15.
Hegedűs Csaba 440 16.
Kormos Mihály 431 17.
Gyarmati Róbert 428 18.
Németh László  402 19.
Farkas Csaba 401 20.
Kovács Gábor (DIBAK) 388 21.
Horváth Henrik 377 22.
Kovács Gábor 369 23.
Ótott Attila 355 24.
Gárdián Lajos  309 25.
fiatal felnőtt    
Tóth József 454 1.
Csontos Gábor 402 2.
Boldog Bence 394 3.
Kovács Vitéz László 287 4.
Vecsernyés Dávid 277 5.
gyerek    
Ótott Csanád 511 1.
Perecz Márton Gergő 499 2.
Zoboki Botond Zorán 477 3.
Agócs Zoltán 341 4.
Baur Bálint  299 5.
Dunai Domonkos 279 6.
ifj. Németh István 246 7.
Agócs Gergő 243 8.
Lajkó Attila 226 9.
ifi    
Puskás Szabolcs  418 1.
Daru Dávid 372 2.
mini    
ifj. Hegedűs Csaba 543 1.
Ótott Lehel 405 2.
Ifj. Fetter Tamás  317 3.
Gyuris Vilmos 202 4.
Dósa Levente 171 5.
senior    
Zubornyák György 525 1.
Turner Tibor 514 2.
Kardos Gábor 501 3.
Árva Dénes 494 4.
Barhács István 479 5.
Tóth László 460 6.
Szabó Tamás 456 7.
Dobos László 438 8.
Felletár Emil 435 9.
Ördög Mihály 428 10.
Németh István 272 11.
Soós József 266 12.
természetes anyagú íjak (favessző)
senior    
Nyúl Zoltán 452 1.
Ádám Ottó 427 2.
Medra László Attila 399 3.
Nádor György 392 4.
Földesi Ferenc 289 5.
vadászreflex (tetszőleges vessző)
felnőtt    
Gál Balázs 582 1.
Somodi Tibor 566 2.
Lehőcz Csaba  560 3.
Puskás Tamás 554 4.
Dürgő Csaba  548 5.
Ozsvár András 507 6.
Mucsi Zoltán 498 7.
Lukács Zoltán 495 8.
Pálfi Mátyás 477 9.
Büki Zsolt  473 10.
Baur István Zoltán  414 11.
fiatal felnőtt    
Szabó Gábor 531 1.
Németh László Zsolt  478 2.
Illés Dániel 475 3.
Pintér János 448 4.
Kovács Csaba 445 5.
gyerek    
ifj. Bencze László 543 1.
Szalai Kevin 426 2.
Sipos Samu Árpád 399 3.
Gera Bence 354 4.
ifi    
Bonyák Bence 484 1.
Kormos Máté 475 2.
Gál Balázs Alex 469 3.
Mucsi Dömötör  412 4.
Biró Milán 387 5.
mini    
Fekete Gábor 505 1.
Varga Vencel 371 2.
senior    
Gyarmati Gábor 557 1.
Tamáskovics Gyula 536 2.
Katona Ferenc 524 3.
Kovács András 516 4.
Dinnyés Gyula 502 5.
Katona Róbert 489 6.
Mladin Cristian 449 7.
Sipos Árpád 414 8.
Lovászi László 317 9.