DAR Történelmi VS 2019 – 2. forduló

A DAR Történelmi Versenysorozat II. fordulójának – 2019.05.18, Kiskundorozsma – eredményei —–> 

  DAR Történelmi VS II. – 2019.05.18, Kiskundorozsma férfiak  
       
helyezés   Eredmény  %
  barebow (tetszőleges vessző – korosztály nélkül)    
  korosztály nélkül    
1 Lekes Attila (Partiscum Íjász Klub) 544 75,56
2 Horváth Attila (Partiscum Íjász Klub) 470 65,28
       
  longbow modern anyagból ablak nélkül (favessző – korosztály nélkül)    
  korosztály nélkül    
1 Szilágyi Gábor (DÍBAK) 401 55,69
       
  longbow modern anyagból ablakos kialakítással (favessző – korosztály nélkül)    
  korosztály nélkül    
1 Kiss Áron (DÍBAK) 478 66,39
2 Szunyog Mihály (DÍBAK) 474 65,83
       
  pusztai és longbow természetes anyagból (favessző)    
  felnőtt    
1 Kis Nagy Zoltan (HISZE) 527 73,19
  senior    
1 Ádám Ottó (DÍBAK) 404 56,11
       
  pusztai modern (favessző)    
  felnőtt    
1 Gál Ferenc (Kecskeméti I.E) 518 71,94
2 Csányi József (Turul Koppány Íjászai HSE) 509 70,69
3 Szeibert Imre (Turul Koppány Íjászai HSE) 497 69,03
4 Balogh-Szabó Ferenc (Halasi Napsólyom Íjászegyesület) 491 68,19
5 Gyuris Péter (DÍBAK) 489 67,92
6 Nádházi József (Kecskemét) 459 63,75
7 Balanyi Sándor (Turul Koppány Íjászai HSE) 456 63,33
8 Szólya Imre (Turul Koppány Íjászai HSE) 452 62,78
9 Barhács István (DÍBAK) 419 58,19
10 Tari László (Szittya HíE) 416 57,78
11 Terhes Norbert (Sándorfalvi Sólymok ÍE) 402 55,83
12 Daru Csaba (Sándorfalvi Sólymok ÍE) 390 54,17
13 Sárvári Kálmán (Halasi Napsólyom Íjászegyesület) 388 53,89
15 Báder István (Szittya HíE) 383 53,19
14 Fejes Róbert Tamás (Szittya HíE) 383 53,19
16 Kovács Gábor DIBAK (DÍBAK) 378 52,50
17 Kovács Gábor (Parkvárosi Vadászok HIE) 359 49,86
18 Kiss Tamás (DÍBAK) 338 46,94
19 Ótott Attila (DÍBAK) 307 42,64
  fiatal felnőtt    
1 Csontos Gábor (Szittya HíE) 445 61,81
2 Takács Gyuri (Egri Vitézlő Oskola) 415 57,64
3 Tóth József (Újszentiváni Íjász S. E) 355 49,31
4 Kómár Mihály (DÍBAK) 345 47,92
5 Berta Norbert (Újszentiváni Íjász S. E) 319 44,31
  gyerek    
1 Ótott Csanád (DÍBAK) 539 74,86
2 Perecz Márton Gergő (DÍBAK) 473 65,69
3 Puskás Szabolcs (Halasi Napsólyom Íjászegyesület) 441 61,25
4 Ábrahám Bence (Sándorfalvi Sólymok ÍE) 408 56,67
5 Zoboki Botond Zorán (Turul Koppány Íjászai HSE) 390 54,17
6 Daru Dávid (Sándorfalvi Sólymok ÍE) 378 52,50
7 Baur Bálint (Halasi Napsólyom Íjászegyesület) 285 39,58
  ifi    
1 Szentgyörgyi Krisztián (Halasi Napsólyom Íjászegyesület) 300 41,67
  kadett    
1 Gila Csanád (Szittya HíE) 449 62,36
2 Tóth Nagy Bendegúz (Halasi Napsólyom Íjászegyesület) 411 57,08
  mini    
1 Ótott Lehel (DÍBAK) 529 73,47
2 Ifj. Fetter Tamás (Turul Koppány Íjászai HSE) 418 58,06
  senior    
1 Turner Tibor (DÍBAK) 507 70,42
2 Nagy Kálozi József (Halasi Napsólyom Íjászegyesület) 507 70,42
3 Fődi István (KLIE) 485 67,36
4 Kerekes Ferenc (DÍBAK) 456 63,33
5 Tóth László (DÍBAK) 419 58,19
6 Varga István (Szent László HÍE) 409 56,81
7 Melter László (Szittya HíE) 402 55,83
8 Dobos László (Sándorfalvi Sólymok ÍE) 340 47,22
9 Nagy András (MAVIR SE) 332 46,11
10 Szabó Tamás (DÍBAK) 311 43,19
  senior+    
1 Bárdos János (DÍBAK) 393 54,58
       
  vadászreflex modern (tetszőleges vessző)    
  felnőtt    
1 Gál Balázs (Újszentiváni Íjász S. E) 581 80,69
2 Mucsi Zoltán (Szittya HíE) 553 76,81
3 Ozsvar Andrei (Letizia SC) 552 76,67
4 Mészár Kálmán (White River) 529 73,47
5 Puskás Tamás (Újszentiváni Íjász S. E) 510 70,83
6 Lehőcz Csaba (Halasi Napsólyom Íjászegyesület) 487 67,64
7 Köles Zoltán (Partiscum Íjász Klub) 464 64,44
8 Baur István Zoltán (Halasi Napsólyom Íjászegyesület) 313 43,47
  fiatal felnőtt    
1 Pintér János (Újszentiváni Íjász S. E) 385 53,47
2 dr. Csomor Sándor Róbert (Szittya HíE) 349 48,47
3 Illés Dániel (Újszentiváni Íjász S. E) 341 47,36
  gyerek    
1 Marshall Kristóf (Partiscum Íjász Klub) 500 69,44
2 Sipos Samu Árpád (DÍBAK) 492 68,33
3 Kormos Máté (DÍBAK) 364 50,56
4 Balassa Zsolt (Szittya HíE) 213 29,58
  kadett    
1 Bonyák Bence (Újszentiváni Íjász S. E) 534 74,17
2 Gál Balázs Alex (Újszentiváni Íjász S. E) 439 60,97
  mini    
1 Varga Vencel (Újszentiváni Íjász S. E) 457 63,47
2 Tóth Ákos (Szittya HíE) 385 53,47
  senior    
1 Katona Ferenc (Partiscum Íjász Klub) 557 77,36
2 Weiszhart Gyula (Újszentiváni Íjász S. E) 494 68,61
3 Aranyosi Imre (KLIE) 462 64,17
4 Ciorogariu Cornel (TM Archery) 348 48,33
5 Csikós István (egyéni induló) 306 42,50
       
  vadászreflex polcos (favessző)    
  felnőtt    
1 Gyetvai Attila 577 80,14
2 Grecu Nicolae (TM Archery) 501 69,58
3 Büki Zsolt (Halasi Napsólyom Íjászegyesület) 477 66,25
4 Berkes József (Szittya HíE) 360 50,00
  fiatal felnőtt    
1 Szabó Gábor (Újszentiváni Íjász S. E) 586 81,39
  mini    
1 Fekete Gábor (Sándorfalvi Sólymok ÍE) 561 77,92
  senior    
1 Gyarmati Gábor (KLIE) 569 79,03
2 Katona Róbert (Szittya HíE) 566 78,61
3 Tamáskovics Gyula (Turul Koppány Íjászai HSE) 513 71,25

 

  DAR Történelmi VS II. – 2019.05.18, Kiskundorozsma nők  
       
helyezés   Eredmény  %
  barebow (tetszőleges vessző – korosztály nélkül)    
  korosztály nélkül    
1 Lekes Maja (Partiscum Íjász Klub) 474 65,83
2 Kószó Dóra (Partiscum Íjász Klub) 445 61,81
3 Domokos Jázmin (Partiscum Íjász Klub) 428 59,44
4 Szabó Alexandra (Szittya HíE) 331 45,97
       
  pusztai modern (favessző)    
  felnőtt    
1 Lévárdi Melinda (KLIE) 428 59,44
2 Nagy Kálozi Mónika (egyéni induló) 320 44,44
3 Balogh-Szabó Anett (Halasi Napsólyom Íjászegyesület) 283 39,31
4 Fetterné Nagy Tünde (Turul Koppány Íjászai HSE) 236 32,78
5 Dudás Edit (DÍBAK) 231 32,08
  fiatal felnőtt    
1 Nyári Dóra Vivien (Szittya HíE) 290 40,28
2 Herman Éva (Szittya HíE) 254 35,28
  gyerek    
1 Balogh-Szabó Alíz (Halasi Napsólyom Íjászegyesület) 546 75,83
2 Pap Dorina (Sándorfalvi Sólymok ÍE) 527 73,19
3 Forgács Luca (KLIE) 390 54,17
4 Gyuris Tímea Katalin (DÍBAK) 380 52,78
5 Lehőcz Nikolett (Halasi Napsólyom Íjászegyesület) 364 50,56
  kadett    
1 Barta Nikolett (Alisca Nyilai Í. E.) 443 61,53
  mini    
1 Forgács Nóra (KLIE) 391 54,31
  senior    
1 Vargáné Dr. Sebestyén Gyöngyi (Szent László HÍE) 465 64,58
2 Pencsók Edit (DÍBAK) 375 52,08
3 Bicskeiné Csányi Mária (Turul Koppány ÍHSE) 270 37,50
4 Turner Tiborné Terike (DÍBAK) 166 23,06
       
  vadászreflex modern (tetszőleges vessző)    
  felnőtt    
1 Mészár Katalin (White River) 379 52,64
2 Nagyhegyesi Ilona (Parkvárosi Vadászok HIE) 329 45,69
3 Bácskai Beatrix (KLIE) 314 43,61
  fiatal felnőtt    
1 Gajdos Orsolya (Újszentiváni Íjász S. E) 470 65,28
2 Ördög Tímea (Újszentiváni Íjász S. E) 388 53,89
3 Szőke Nóra (Újszentiváni Íjász S. E) 291 40,42
  gyerek    
1 Fejes Henrietta Mária (Szittya HíE) 296 41,11
  kadett    
1 Barta Viktória (Alisca Nyilai Í. E.) 496 68,89
  mini    
1 Rocskár Jázmin (Újszentiváni Íjász S. E) 369 51,25
  senior    
1 Sicsoi Irina Ana (TM Archery) 405 56,25
  senior+    
1 Szűcs Rózsa (egyéni induló) 359 49,86
       
  vadászreflex polcos (favessző)    
  felnőtt    
1 Szűcsné Garas Tímea (Halasi Napsólyom Íjászegyesület) 450 62,50
2 Alexa Szilvia (KLIE) 406 56,39
3 Csikós Edina (Újszentiváni Íjász S. E) 368 51,11
  fiatal felnőtt    
1 Illés Evelin (Újszentiváni Íjász S. E) 348 48,33
  senior    
1 Kövecses Zsuzsanna (Turul Koppány Íjászai HSE) 299 41,53